ESR03EZPF3742
MFR.Part #
ESR03EZPF3742
JLCPCB Part #
C4080324
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS