ESR03EZPF3000
MFR.Part #
ESR03EZPF3000
JLCPCB Part #
C4046013
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS