ESR18EZPJ181
MFR.Part #
ESR18EZPJ181
JLCPCB Part #
C2077659
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS