SDR03EZPF6202
MFR.Part #
SDR03EZPF6202
JLCPCB Part #
C6216093
Description
-55℃~+155℃ 300mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS