ESR01MZPJ162
MFR.Part #
ESR01MZPJ162
JLCPCB Part #
C20108276
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS