ESR03EZPJ185
MFR.Part #
ESR03EZPJ185
JLCPCB Part #
C2091265
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS