ESR01MZPF1103
MFR.Part #
ESR01MZPF1103
JLCPCB Part #
C5639655
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS