BZX84B30VLYT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84B30VLYT116
JLCPCB Part #
C3739279
Package
SOT-23
Description
1 Independent 100nA@21V 250mW 29.4V~30.6V 30V SOT-23 Zener Diodes ROHS