BZX84C5V1LFHT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84C5V1LFHT116
JLCPCB Part #
C509853
Package
SOT-23
Description
1 Independent 250mW 2uA@2V 4.8V~5.4V 5.1V 60Ω 60Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS