BD15HC5WEFJ-E2
MFR.Part #
BD15HC5WEFJ-E2
JLCPCB Part #
C6130741
Package
HTSOP-8-J
Description
-25℃~+85℃ 1.5V~7V 8V HTSOP-8-J Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS