ESR03EZPF1101
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR03EZPF1101
JLCPCB Part #
C2102958
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS