TPAL0263FR500K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
TPAL0263FR500K9
JLCPCB Part #
C26159129
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 35W 500V 500mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS