RTCS0010B050Z00
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
RTCS0010B050Z00
Description
10A 50mV 5mΩ Shunt ±0.1% ±20ppm/℃ - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS