RPK900ZJ100RS
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
RPK900ZJ100RS
JLCPCB Part #
C381322
Package
SOT-227
Description
100Ω 900W Planar Non-Inductive Power Resistor ±100ppm/℃ ±5% SOT-227 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS