RNP20EAFR100K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
RNP20EAFR100K9
JLCPCB Part #
C381406
Package
TO-263
Description
100mΩ 35W Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS