RNP50UCF200RQ9
MFR.Part #
RNP50UCF200RQ9
JLCPCB Part #
C381375
Package
TO-220-2
Description
200Ω 50W Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS