PWWR0013F150RK9
MFR.Part #
PWWR0013F150RK9
JLCPCB Part #
C20417229
Package
Plugin,D9.5xL49.5mm
Description
-55℃~+370℃ 13.5W 150Ω Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D9.5xL49.5mm Through Hole Resistors ROHS