PTFR0805B4K70V9
MFR.Part #
PTFR0805B4K70V9
JLCPCB Part #
C19695705
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS