PTFR0603Q2K20N9
MFR.Part #
PTFR0603Q2K20N9
JLCPCB Part #
C19701680
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS