PTFR0805B10R0N9
MFR.Part #
PTFR0805B10R0N9
JLCPCB Part #
C7470237
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 130mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS