PTFR0603B49R9P9
MFR.Part #
PTFR0603B49R9P9
JLCPCB Part #
C478883
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS