PTFR0805B1K50N9
MFR.Part #
PTFR0805B1K50N9
JLCPCB Part #
C351598
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 130mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS