PTFR0603B2K20V9
MFR.Part #
PTFR0603B2K20V9
JLCPCB Part #
C19684594
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS