PTFR0805B10K0V9
MFR.Part #
PTFR0805B10K0V9
JLCPCB Part #
C41406274
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 130mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS