PTFR0603A3K60P9
MFR.Part #
PTFR0603A3K60P9
JLCPCB Part #
C19691316
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS