PTFR0603A150RP9
MFR.Part #
PTFR0603A150RP9
JLCPCB Part #
C19683979
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 150Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS