AECR1210F1R50S9
MFR.Part #
AECR1210F1R50S9
JLCPCB Part #
C2849023
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 330mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS