PTFR0402B47R0N9
MFR.Part #
PTFR0402B47R0N9
JLCPCB Part #
C351696
Description
-55℃~+125℃ 47Ω 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS