LMERW250F47K0Q9L
MFR.Part #
LMERW250F47K0Q9L
JLCPCB Part #
C719995
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 47kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS