PTFR0402B348RN9
MFR.Part #
PTFR0402B348RN9
JLCPCB Part #
C2692991
Description
-55℃~+125℃ 348Ω 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS