PTFR0402A49R9P9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PTFR0402A49R9P9
JLCPCB Part #
C19693506
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS