PTFR0805B1K10P9
MFR.Part #
PTFR0805B1K10P9
JLCPCB Part #
C479090
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 130mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS