PCSR2512JR047M6
MFR.Part #
PCSR2512JR047M6
JLCPCB Part #
C48982658
Description
1W 47mΩ Current Sense Resistor SMD ±15ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS