TPAL0220F1R50K9
MFR.Part #
TPAL0220F1R50K9
JLCPCB Part #
C22468857
Description
-55℃~+150℃ 1.5Ω 35W 500V Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS