MMFR3710B10R0V9
MFR.Part #
MMFR3710B10R0V9
JLCPCB Part #
C7603282
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 300V 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL10mm Through Hole Resistors ROHS