MMFR3710B100RV9
MFR.Part #
MMFR3710B100RV9
JLCPCB Part #
C7603277
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 300V 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ Plugin,D3.7xL10mm Through Hole Resistors ROHS