PCSR2512JR010M6
MFR.Part #
PCSR2512JR010M6
JLCPCB Part #
C22383488
Description
10mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±15ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS