MCSF2512DR050Q9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
MCSF2512DR050Q9
JLCPCB Part #
C49325913
Package
2512
Description
2W 50mΩ Current Sense Resistor SMD ±0.5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS