PTFR0603B732KP9
MFR.Part #
PTFR0603B732KP9
JLCPCB Part #
C2849083
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 732kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS