LCSR2512FR002K9L
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
LCSR2512FR002K9L
JLCPCB Part #
C494555
Package
2512
Description
0.002Ω 20A 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS