PTFR0805B68K1P9
MFR.Part #
PTFR0805B68K1P9
JLCPCB Part #
C2849318
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS