HPCR0805F4R30S9
MFR.Part #
HPCR0805F4R30S9
JLCPCB Part #
C2849064
Description
-55℃~+125℃ 150V 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS