HVLR1905F50M0K9
MFR.Part #
HVLR1905F50M0K9
JLCPCB Part #
C5655407
Package
Plugin,D5xL19mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 50MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL19mm Through Hole Resistors ROHS