PTFR0402B536RN9
MFR.Part #
PTFR0402B536RN9
JLCPCB Part #
C5382587
Description
-55℃~+155℃ 536Ω 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS