HVLR1529F25M0K9
MFR.Part #
HVLR1529F25M0K9
JLCPCB Part #
C19693569
Package
插件,D10.5xL152mm
Description
-55℃~+175℃ 15W 25MΩ 48kV Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D10.5xL152mm Through Hole Resistors ROHS