HVHR3908F10G0K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HVHR3908F10G0K9
JLCPCB Part #
C43309996
Package
Plugin,D9.5xL39mm
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 10000MΩ 10kV Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D9.5xL39mm Through Hole Resistors ROHS