PTFR0805B51R0P9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PTFR0805B51R0P9
JLCPCB Part #
C479106
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 130mW 150V 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS