HVLR2505G10M0K9
MFR.Part #
HVLR2505G10M0K9
JLCPCB Part #
C2979337
Package
Plugin,D6.5xL25.4mm
Description
-55℃~+175℃ 1.2W 10MΩ 5.5kV Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D6.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS