PTFR1206B499RP9
MFR.Part #
PTFR1206B499RP9
JLCPCB Part #
C351462
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS