HPCR0805F240KK9
MFR.Part #
HPCR0805F240KK9
JLCPCB Part #
C363250
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 150V 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS